Atpūtas plosts ar pirti Carnikavā – Carnikava

No 2022. gada 20.jūnija Carnikavā atpūtniekiem ir pieejams komfortabls, uz pontoniem veidots atpūtas plosts “KOIVEMUNDI”. Pasākums vai atpūta uz peldošā plosta kļūs par unikālu piedzīvojumu – varēsiet baudīt pirts priekus vai relaksēties karstā ūdens kublā, nenokāpjot no plosta. Te iespējams sarīkot neaizmirstamu pikniku vai ballīti,  doties izbraucienā airu laivā vai pamēģināt savus spēkus vizinoties ar SUP.

Kā aizbraukt: ar personīgo auto waze navigācijā rakstot piestātnes adresi Laivu iela 6, Carnikava. Virzienā no Rīgas, braucot pa Tallinas šoseju, Ādažos jānogriežas pa ceļu uz Gaujas tiltu (V45), iebraucot Carnikavā pa galveno ceļu, aiz dzelzceļa pārbrauktuves jāpagriežas pa labi uz Stacijas ielu. Stacijas un Zvejnieku ielu krustojumā jāpagriežas pa labi uz Jūras ielu. Ielas galā jāšķērso Vecgaujas tiltiņš  un jābrauc pa galveno ceļu ( Laivu ielu) līdz autostāvvietai līdzās kafejnīcām, malā redzama norāde “Carnikavas kuģītis”.

Ar vilcienu no Rīgas ir jābrauc līdz dzelzceļa stacijai “Carnikava”, jāšķērso sliedes un pa Stacijas ielu jādodas līdz krustojumam ar Rīgas ielu, tad jāpagriežas pa kreisi. Tālāk ceļš jāturpina pa Rīgas ielu līdz krustojumam ar Jūras ielu, tālāk pa Jūras ielu taisni līdz tiltam pār Vecgauju. Pārejot tiltu, jāpagriežas pa labi un jāturpina ceļš pa Laivu ielu līdz autostāvvietai līdzās kafejnīcām, malā redzama norāde “Carnikavas kuģītis”.

Ja ar vilcienu brauc no  Saulkrastu puses, tad ceļš ir tieši tāds pats, izņemot pirmo posmu – dzelzceļš nav jāšķērso.

Pieejamība: pie kuģīša piestātnes Laivu ielas galā pieejama ērta autostāvvieta. Var piebraukt ar lielo autobusu.

Apmeklējums pieejams ar bērnu ratiņiem, cilvēkiem ratiņkrēslā vai ar kruķiem, drīkst apmeklēt ar mājdzīvniekiem.

No 2022.gada 20.jūnija Carnikavā atpūtniekiem ir pieejams komfortabls, uz pontoniem veidots atpūtas plosts ar noslēpumainu nosaukumu “KOIVEMUNDI”. Jūsu atpūtas brauciens sāksies no plosta bāzes vietas Carnikavā, Laivu ielā 6. Pasākums vai atpūta uz peldošā plosta būs unikāls piedzīvojums – pēc jūsu izvēles plosts tiks pietauvots attālāk no krasta vai prasmīga kapteiņa vadībā pārvietosies pa Vecgauju un Gauju līdz ietekai jūrā. Kad būsiet gatavi atpūtai, kapteinis neuzkrītoši rūpēsies par jūsu drošību. Uzturēšanās uz plosta, ļaujot atpūsties ķermenim un prātam, sniedz iespēju no ikdienas rutīnas pārslēgties uz citu dzīves ritmu. Peldošā platforma sastāv no pirts telpas un āra klāja, kurā izvietots kubls. Uz plosta iespējams sarīkot neaizmirstamu pikniku – te pieejams gan grils, gan ērtas mēbeles atpūtai. Mielastu pēc ēdienkartes iespējams pasūtīt arī līdzās piestātnei esošajā “Ozo restorānā” –  maltīti sagādās restorāna pavāri.

Droši vien būs grūti, lai neteiktu, neiespējami atrast kādu, kurš vēl nekad nav baudījis pirts priekus. Bet cik daudzi ir pērušies pirtiņā uz plosta? „Koivemundi” dāvās neatkārtojamu pieredzi – priecājoties par gleznaino dabu, varēsiet baudīt pirts priekus vai relaksēties karstā ūdens kublā, nenokāpjot no plosta. Ja vēlēsieties izbaudīt atsvaidzinošu peldi, varēsiet vienkārši ielēkt  upē vai nebēdnīgi iešļūkt pa slidkalniņu no pirts ēkas jumta.

Uzturēšanās uz plosta garantēs nesteidzīgu  atpūtu divvientulībā vai ģimenes lokā – tā būs īsta miera oāze uz ūdens, vieta, kur, ļaujoties rāmam upes plūdumam, tvert neaizmirstamus mirkļus un izbaudīt īpašas sajūtas. Vai zināt, ka naktīs uz ūdeņiem var ieraudzīt visspožākās zvaigznes un saklausīt fantastiskas atbalsis?

Ja mierīgas atpūtas vietā dodat priekšroku jautrai izklaidei, tad te varēsiet netraucēti ļauties neaizmirstamai vasaras ballītei draugu lokā. Plosts ir aprīkots arī ar audio sistēmu un mikrofonu. Bet varbūt esat komandas “spēlētājs”? Kāpēc gan lai te nesarīkotu korporatīvu komandas saliedēšanas pasākumu?

Ja esat aktīvās atpūtas piekritējs vai vēlaties aizbēgt no citiem, tad turpat no plosta varēsiet doties izbraucienā airu laivā. Tā būs iespēja iejusties kapteiņa lomā – izvēlēties, kurp airēt, un vietu, kur  noenkuroties. Agrā rīta stundā, vēl puskrēslā, sēžot laivā, varēsiet doties pretim saullēktam vai vakarā vērot neaizmirstamu saulrietu. Bet varbūt esat vēlējies pamēģināt savus spēkus, vizinoties ar SUP, bet vēl neesat to izdarījis? Ir īstais laiks sākt! Lielam sērfa dēlim līdzīgo peldrīku vada, stāvot kājās vai arī sēdus vai tupus, dzenot uz priekšu ar aira palīdzību. Uz SUPa varēsiet nodoties vientulībai vai divvientulībai ar otru supotāju un, ķerot viļņus, vizināties pa upi un sauļoties.

Izbraucieni un pasākumi uz plosta pieejami no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Uz ērtā plosta varēsiet  justies kā uz neapdzīvotas salas un vienlaicīgi izbaudīt komfortablu uzturēšanos. Laikapstākļi neietekmēs jūsu atpūtu – plostam ir jumts, transformējamas sienas un apsilde. Atpūta uz plosta ir lieliska iespēja aizbēgt no ikdienas steigas un rutīnas – ir tikai jāatbrauc un jākāpj uz plosta!

Cenas

    • Pirmās 3 nomas stundas kopā  – 135 EUR, minimālais plosta atpūtas baudīšanas laiks – 3 stundas
    • Katra nākamā stunda  – 35 EUR
    • Vienlaikus uz plosta var atrasties 12 cilvēki.

© Ieva Trillo 16.03.2022.

Informācija aktualizēta 23.03.2022

Saistītās publikācijas un tūrisma objekti apkārtnē