Par projektu

Projekts Ceļveži.lv

Mūsu vīzija, mērķi un vērtības

Mūsu mērķis ir izstrādāt detalizētus ceļvežus, kurus var izmantot, gatavojoties ceļojumiem un ceļojot. 

Šobrīd mūsu prioritāte ir pilnībā aprakstīt Latviju – esam iecerējuši triju gadu laikā izveidot apmēram 100 ceļvežus, kas aptvers visus Latvijas reģionus.

Mūsu lielākā vērtība ir mīlestība pret Latviju, tādēļ vēlamies palīdzēt to labāk iepazīt un izzināt. Ticam, ka ceļotāji, kas izmantos šos ceļvežus, arvien vairāk iemīlēs mūsu skaisto zemi.

            Visiem viegli pieejama informācija

Mums ir svarīgi, lai jebkurš interneta lietotājs var viegli atrast un lietot informāciju par apskates vietām un ceļojumu maršrutiem. Ceļvežus PDF formātā ir iespējams atvērt vietnē un lejupielādēt savā datorā vai mobilajā ierīcē. Visērtāk tos ir lietot, izdrukājot A4 formātā.

            Izpētīt pēc iespējas vairāk

No daudziem citiem ceļvežiem mūsējie atšķiras ar skaidri iezīmētiem maršrutiem – visi objekti izvietoti tādā secībā, lai tos varētu izstaigāt kājām vai arī izbraukt ar automašīnu vai tūristu autobusu, dažviet arī ar divriteni. Tiek sniegtas norādes, kā nokļūt no viena objekta līdz otram un ko var apskatīt pa ceļam. Apraksti domāti gan lasīšanai mājās (lai rastos vēlme ceļot), gan arī ceļā, apmeklējot aprakstīto vietu. Tie iekļauj informāciju arī par naktsmītnēm, restorāniem, vietējiem gidiem un tūrisma informācijas centriem.

            Detalizēti un plaši apraksti

Celvezi.lv apkopo pilsētu un reģionu aprakstus, detalizētus maršrutus, kā arī informatīvas atkāpes. Tiek sniegta informācija par objektu tagadni un pagātni, nozīmi un piedāvātajiem servisiem, kā arī par izklaides un atpūtas iespējām. Ceļvežos iekļauta arī informācija par notikumiem, ievērojamām personām un zinātniskiem faktiem, kas saistīti ar attiecīgo vietu. To visu papildina attēli, shēmas un kartes, kas palīdz ceļotājiem brīvi orientēties un viegli atrast noteikto tūrisma objektu.

           Ekoloģija, harmonija un pārticība

Viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir ekotūrisms. Mēs aicinām ceļotājus domāt par dabas saudzēšanu, saglabājot vidi tīru un nepiesārņotu! Vēlamies iedrošināt to darīt arī citus , tādēļ atbalstām labdarības pasākumus un talku organizēšanu.

Ceļojumi iedvesmo!

 

Projektu īsteno sabiedriska organizācija “Tūrisma Attīstības Biedrība”