Ceļvežu katalogs

LATVIJA

Rīga

  1. VECRĪGA

Vidzeme

  1. Rīga – Baltezers – Carnikava – Saulkrasti – Dunte – Liepupe – SalacgrīvaAinaži – maršruta ceļvedis
  2. SAULKRASTI – pilsētas ceļvedis
  3. Vidzemes šoseja 1: Rīga – Garkalne – Vangaži – Inčukalns – Sigulda – Augšlīgatne– Ieriķi – Melturi – maršruta ceļvedis
  4. “Sēnīte” – Murjāņi – Straupe – Sietiņiezis – Valmiera – Strenči – Valka – maršruta ceļvedis
  5. Limbaži – Umurga – Stalbe – Ungurmuiža – Auciems – Raiskums – Cēsis – maršruta ceļvedis
  6. VALMIERA – pilsētas ceļvedis
  7. Mazsalaca – pilsētas ceļvedis
  8. Augšlīgatne – LĪGATNE – Zvārtes iezis – Kārļi – Rakšu zoo – Cēsis – maršruta ceļvedis     karte
  9. CĒSIS – pilsētas ceļvedis
  10. Vidzemes šoseja 2: Melturi – Bērzkrogs – Branti – Launkalne – Palsmane – Vireši – maršruta ceļvedis
  11. Cēsis – Priekuļi – RAUNA – Drusti – Jaunpiebalga – maršruta ceļvedis
  12. Vidzemes šoseja 3: Vireši – Gaujiena – Zvārtavas pils – Trapene – Ape – Jaunlaicene – Korneti – Veclaicene – maršruta ceļvedis
  13. Rīga – Salaspils – Ikšķile – Ogre – Lielvārde – Skrīveri – Koknese – Pļaviņas – maršruta ceļvedis

Latgale

  1. Daugavpils šoseja (A6): KrustpilsLīvāni – Nīcgale – Vabole – Daugavpils – maršruta ceļvedis
  2. RĒZEKNE – pilsētas ceļvedis
  3. LUDZA – pilsētas ceļvedis
  4. Garšu un sajūtu piedzīvojums Ziemeļlatgalē: Pērtnieki – Īdeņa – Bērzpils – Rugāji – Balvi – Rekova – Malnava – maršruta ceļvedis
  5. Pārsteidzošā Viduslatgale – maršruta ceļvedis
  6. Valdzinošā Dienvidlatgale – maršruta ceļvedis

Kurzeme

  1. Jūrmala – Lapmežciems – Engure – Mērsrags – Roja – Melnsils – Kolka – maršruta ceļvedis
  2. Ventspils šoseja 1: Rīga – Babīte – Ķemeru NP – “Cinevilla” – Tukums – Jaunmoku pils – Pūre – maršruta ceļvedis
  3. VENTSPILS – pilsētas ceļvedis
  4. “Kurzemes Šveice”: Kandava – Sabile – Abavas rumba – Māras kambari – Renda – Kuldīga – maršruta ceļvedis
  5. Sabile – pilsētas ceļvedis
  6. KULDĪGA – pilsētas ceļvedis
  7. Liepājas šoseja: Rīga – “Lāču” maiznīca – Ziemassvētku kauju piemiņas parks – Saldus – Skrunda – Kalvenes Zoo – Durbe – Grobiņa – Liepāja – maršruta ceļvedis (pagaidu versija)
  8. LIEPĀJA – pilsētas ceļvedis

Zemgale

  1. JELGAVA – pilsētas ceļvedis
  2. Jelgava – Āne – Tetele – Garoza – “Auči” – Staļģene – Dzirnieki – Emburga – “Billītes” – Iecava – maršruta ceļvedis
  3. Rīga – Ķekava – Iecava – Mežotne – Bauska – Grenctāle – maršruta ceļvedis

Sēlija

  1. Jēkabpils – Birži – VIESĪTE – Vārnava – Sunākste – Sauka – Nereta – maršruta ceļvedis

IGAUNIJA

Rietumu daļa un salas

  1. PĒRNAVA – pilsētas ceļvedis
  2. TALLINA – pilsētas ceļvedis
  3. Muhu sala: Kuivastu – Pedastes muiža – LĪVA – Koguva – STRAUSU FERMA – Ēmu dzirnavas – Vaikeveina dambis
  4. SĀMSALA (Saaremaa): Orisāre – Valjala – Kāli – Angla – PANGA – Kuresāre – Serve – Kihelkonna – Vilsandi NP – Kidema
  5. Sāmsala: KURESĀRE – pilsētas ceļvedis

Centrālā un ziemeļu daļa

  1. Pērnava – Sindi – Soomaa NP – Tjuri – Paide – Tapa – (Rakvere) – maršruta ceļvedis

Dienvidu un austrumu daļa

  1. VALGA – pilsētas ceļvedis
  2. Rūsmē – Lielais Munameģis – Hānja – Reuge – Senna – Veru – maršruta ceļvedis
  3. Vecā VastselinaObinitsaPiusas smilšu alasVerska – Repina – PELVA – Akste – Tartu – maršruta ceļvedis

LIETUVA

Rietumu daļa (Žemaitija un “Mazā Lietuva”)

  1. Jonišķi – Krustu kalns – Šauļi – Ķelme – Krīžkalnis – TAURAGE – Panemune – maršruta ceļvedis
  2. Šauļi – Radvilišķi – Šeduva – BurbiškisPakroja – Pasvale – maršruta ceļvedis

Austrumu daļa (Aukštaitija)

  1. Raubonis – BIRŽIROKIŠĶI – Kriauni – Stelmuže – ZARASI – maršruta ceļvedis
  2. Germanišķis – Birži – Vabalninka – Kupišķi – Raguvele – ANĪKŠČI – Rubiķu ezers – maršruta ceļvedis
  3. Sārtu ezers – Dusetas – Antaliepte – Deguči – Salakas – (Dūkšta) – maršruta ceļvedis
  4. Zarasi – Visagina – Drūkšu ezers – Dūkšta – IGNALINA – Aukštaitijas nacionālais parks – maršruta ceļvedis
  5. Smeline – Zarasi – Deguči – Sudeiķi – UTENA – Ukmerge – Jonava – Kauņa – maršruta ceļvedis
  6. Utena – Etnokosmoloģijas muzejs – Molēti – Dubiņģi – Eiropas centrs – Eiropas parks – Viļņa – maršruta ceļvedis

POLIJA

  1. SENĀ AUSTRUMPRŪSIJA: Suvalki – Gižicko – Hitlera mītne – Lidzbarka Varminska – Elblonga – Gdaņska
  2. GDAŅSKA – Sopota – Gdiņa
  3. SENĀ AUSTRUMPRŪSIJA: Augustova – Elka – Mikolajki – Mrongovo – OLŠTINA
  4. Ņidzica – Olština – Ostruda – Elblonga – Malborka – Toruņa