Lauku SPA “LabaSajūta” – Preiļu pagasts, Preiļu novads

Labi justies nozīmē just apmierinājumu ar sevi un dabu. Pie sevis aicina lauku SPA “LabaSajūta”, kur saņemsiet piecu maņu relaksāciju, kas ļaus aizmirsties no ikdienas rūpēm. “Dzeņu” mājās varēsiet ne tikai pārnakšņot, bet arī baudīt apkārtējo skaistumu un nopērties pirtiņā. “LabaSajūta” ar nepacietību gaida savus viesus!

Piedāvājums: naktsmājas, pirtiņa, masāžas. Kā aizbraukt: no Preiļiem jādodas Aglonas virzienā, 4 km pirms Anspoku pieturas jāpagriežas pa kresi. Nobraucot lejā no kalna un uzbraucot nākamajā kalnā, labajā pusē būs norādes zīme “Dzeņu mājas”.  Pieejamība: auto stāvvieta,  pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, drīkst ierasties  ar mājdzīvniekiem.

Gars un miesa atdzimst pirtiņā

Dzeņu mājā ir iespējams izbaudīt īstu Latgales pirtiņu, skrubējoties ar augu skrubīšiem un peroties ar aromātiskām slotiņām.

Pirts tā ir vieta, kur var sapulcēties ģimenes vai draugu lokā un kārtīgi atpūsties kā brīvdienās, tā arī svētku dienās. Nedz vanna, nedz duša nedos tādu vieglumu, tīrību un jaunības sajūtu kā kārtīgs pirts apmeklējums. Un vai esat dzirdējuši, ka, parādoties pirmajām saaukstēšanās pazīmēm, ir ieteicams apmeklēt pirti? Laba izsvīšana veicinās izveseļošanos. 

Lauku SPA “LabaSajūta” liek uz mirkli apstāties un sniedz iespēju ieraudzīt, sadzirdēt, sasmaržot, izbaudīt un izgaršot skaisto visapkārt. Tā dod iespēju izbaudīt dabas pieskārienu pirts SPA procedūrās un rituālos. Piedāvājumā ir pašgatavoti  augu hidrolāti jeb ārstnieciskie ziedūdeņi, dažādas tējas, paštaisīti skrubji un citi kosmētiskie dabas līdzekļi.  

Pēc pirts –  arī pārnakšņot

Ceļojot pa Latgales ārēm, elpu varat atvilkt  klusajā lauku sētā.  Atjaunotā Dzeņu dzimtas māja laipni uzņems ikvienu. Arī pēc pirts procedūrām atpūtu var turpināt  lauku mājā, kura ir gaumīgi atjaunota un omulīgi iekārtota. Galvenajā viesu mājā ir 6 gultasvietas, taču lielākai kompānijai vēl 8 vietas var piedāvāt otrā mājā.  Mundrumu jaunai dienai dos rīta pelde dīķī, bet, baudot rīta kafiju uz terasītes, varēsiet ieklausīties dabā un atpūsties. 

Dzeņu māju iesaka arī nelielām ģimenes svinībām, darba kolektīviem saliedēšanās vai atpūtas pasākumiem. 


Ar prieku uzņem viesus

Par viesiem te rūpējas Stašulānu ģimene. Annijai patīk komunicēt ar cilvēkiem, ceļot un iepazīt citas kultūras. Viņa šobrīd studē Biznesa psiholoģiju augstskolā RISEBA un palīdz uzņemt ciemiņus Dzeņu mājās. Annija stāsta: “Vienmēr ar prieku sagaidu viesus un labprāt pastāstu gan par vietas vēsturi, gan par objektiem, kurus apkārtnē var apskatīt. Laipni gaidīti!”

“Es esmu latgaliete un divu meitu mamma, man patīk klausīties dabā un ņemt no tās visu, ko tā spēj dod. Esmu medicīnas māsa, SPA meistare un aromterapeite. Veicu dažādas masāžas ar ēteriskajām eļļām. Smeļos enerģiju, ejot dabā un vācot augus. Gatavoju augu hidrolātus, kurus var izmēģināt un iegādāties.” Tā par sevi stāsta Kristīne Stašulāne.
Cenas

    • Naktsmītnes (viesu mājas īre) – 100 EUR
    • SPA pirtī (Ar pirtnieka pakalpojumiem, 1 personai) – 50 EUR 
    • Pirts (Bez pirtnieka pakalpojumiem)- Pakalpojumā iekļauta pirts izmantošama, dīķis un slotiņas- 50EUR
    • Klasiskā masāža 90 min –  30 EUR
    • Čampi masāža 50 min  –  20 EUR

Vairāk par cenām un pakalpojumiem: http://laba-sajuta.mozello.lv/pakalpojumi/

©  Laura Eberharde 16.06.2021.

Informācija aktualizēta 16.06.2021
Foto no Lauku SPA ‘’LabaSajūta’’ arhīva

Apkārtnē. 4,5 km attālumā atrodas Latgales mazpilsēta Preiļi, kas bagāta daudziem apskates objektiem: Preiļu muižas komplekss un parks, Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Miniatūrā karaļvalsts un leļļu galerija, Metāla mākslas galerija, Kaķu sēta un vēl citi.