LATVIJA: Vidzeme: Vidzemes šoseja 2: Melturi – Bērzkrogs – (Rauna) – Branti – Launkalne – (Smiltene) – Palsmane – Vireši

Latvija => Vidzeme => maršruta ceļvedis: Vidzemes šoseja 2 (A2/E77): Melturi – Bērzkrogs – (Rauna) – Branti – Launkalne – (Smiltene) – Palsmane – Vireši

Ceļvedis publicēts: 09.02.2017., versija: 05.11.2020., rediģēts: 05.11.2020.
Ceļveža apjoms: 23 lpp., faila lielums: 1 Mb

Šī ir ceļveža pagaidu versija (tiks pārstrādāta un papildināta).
Aicinām atbalstīt pilnvērtīga ceļveža izveidi!

Spiediet pogu ‘donate’ vai pārskaitiet ziedojumu uz mūsu kontu
Tūrisma Attīstības Biedrība
Reģ. nr. 40008284135
LV89UNLA0055001098574

‪‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Karte: Google Maps

MARŠRUTS:

Vidzemes šoseja (A2/E77) – 2. posms. Ceļvedis turpina objektu aprakstu gar Vidzemes šoseju (pirmajā ceļvedī aprakstīts ceļš no Rīgas līdz Melturiem).
Melturos pa kreisi aiziet ceļš uz Cēsīm. Pavisam netālu atrodas Āraiši. Bērzkrogā šķērsojam Cēsu-Madonas ceļu, netālu aiz tā atrodas savvaļas zirgu ganības. Tuvu šosejai ir Rauna, bet par to plašāks apraksts citā ceļvedī. Brantos varam apmeklēt Brantu muižu, kur tiek koptas latviskās tradīcijas un Dzirkstošo bērzu sulu ražotni. Launkalnes pagastā mūs gaida zoodārzs “Ezerlejas”. Braucam garām pagriezienam uz Smilteni (pa labi ceļš ved uz Gulbeni). Muižu kompleksi saglabājušies Mēros, Palsmanē, Aumeisteros un Gaujienā.

Ceļveža pagaidu versija PDF formātā

Ja ceļvedis neveras vaļā pārlūkprogrammā, to jāmeklē lejupielādēto failu mapē

Lejupielādējamais fails (.pdf) ir A4 formātā – to ir ērti izdrukāt un ņemt līdzi ceļā. Vai arī – ceļojuma laikā var lasīt planšetdatorā vai viedtālrunī.


Saistītie ceļveži un raksti:


Rezervē naktsmājasBooking.com