LATVIJA: Vidzeme: Vidzemes šoseja 3: Vireši – Gaujiena – Zvārtavas pils – Trapene – Ape – Jaunlaicene – Korneti – LV/EE Veclaicene

Latvija => Vidzeme => maršruta ceļvedis: Vidzemes šoseja 3: Vireši – Gaujiena – Zvārtavas pils – Trapene – Ape – Jaunlaicene – Korneti – Veclaicene

Ceļvedis publicēts: 06.11.2020., versija: 05.11.2020., rediģēts: 05.11.2020.
Ceļveža apjoms: 30 lpp., faila lielums: 1,6 Mb

Šī ir ceļveža pagaidu versija (tiks pārstrādāta un papildināta).
Aicinām atbalstīt pilnvērtīga ceļveža izveidi!

Spiediet pogu ‘donate’ vai pārskaitiet ziedojumu uz mūsu kontu
Tūrisma Attīstības Biedrība
Reģ. nr. 40008284135
LV89UNLA0055001098574

‪‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Karte: Google Maps

MARŠRUTS:

Vidzemes šoseja (A2/E77) – 3. posms. Ceļvedis turpina objektu aprakstu gar Vidzemes šoseju (pirmajā ceļvedī aprakstīts ceļš no Rīgas līdz Melturiem, otrajā – no Melturiem līdz Virešiem).
Gaujiena ievērojama arī ar Jāzepa Vītola muzeju. Izcils arhitektūras šedevrs ir Zvārtavas pils. Gardu degustāciju piedāvā ogu audzētava “Very Berry”. Trapenē atrodas Bormaņu muiža, netālu ir Ape. Jaunlaicenes pagastā apmeklējama Jaunlaicenes muiža, Dēliņkalns ar skatu torni un Opekalna baznīca. Veclaicenes apkārtnē aicinām uzkāpt Drusku pilskalnā, izstaigāt dabas takas un apmeklēt Veclaicenes pareizticīgo baznīcu.

Ceļveža pagaidu versija PDF formātā

Ja ceļvedis neveras vaļā pārlūkprogrammā, to jāmeklē lejupielādēto failu mapē

Lejupielādējamais fails (.pdf) ir A4 formātā – to ir ērti izdrukāt un ņemt līdzi ceļā. Vai arī – ceļojuma laikā var lasīt planšetdatorā vai viedtālrunī.


Saistītie ceļveži un raksti:


Rezervēt naktsmājasBooking.com