Kempings “Doles sala” – Doles sala, Salaspils novads

Kempings ir kā Daugavas krastā noenkurojies kuģis, kura kapteinis saviem pasažieriem piedāvā izbaudīt labsajūtu un dabas valdzinājumu.  Vieta ir pietiekami plaša, lai izjustu meža klusumu kempinga nakstmītnēs vai Daugavas plašumu izbraucienā  ar SUP dēli. Laipni aicināti labsajūtai pa pēdām!

Piedāvājums: nakšņošana kempinga mājiņās, telšu vietas, treileru stāvvieta (ar elektrību), piknika vieta, mobilā pirts (izmantojama gan uz sauszemes, gan uz plosta Daugavā), nojume viesībām (šķūnis), nojume, SUP dēļu noma, ūdens četrvietīgs katamarāns, volejbola laukums, laivu slips un laivu piestātne. Pieejamība. Trīs reizes dienā reisa autobuss kursē no Salaspils  uz Doles muzeju. Grants  ceļa segums.  Bezmaksas auto stāvvieta. Var piebraukt ar lielo autobusu. Pieejams apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem, cilvēkiem ratiņkrēslā un ar kruķiem u.c. Kempings   atrodas tieši Latvijas vidus krustcelēs (autoceļi – A5/A6/A7/P85), līdz ar to braucot no vai uz uzstādīto maršruta mērķi Doles sala ir izcila pieturvieta garākām vai īsākām atpūtas pauzēm. 

Kempings “Doles sala” ir iekopta teritorija Daugavas krastā. Plašajā teritorijā ir gan iespēja sapulcēties līdz 450 cilvēkiem kopīgiem pasākumiem, gan arī baudīt individuālu atpūtu.

Kempings  ir ģimenes uzņēmums un uzplaucis, iesaistoties visiem radošajiem un uzņēmības pilnajiem  ģimenes locekļiem. Šķūnis jeb lielā nojume ir domāta svinību un citu pasākumu rīkošanai no 50 līdz 100 cilvēkiem. Mazā nojume paredzēta cilvēku grupām no 5–25 cilvēki.  Kempinga mājiņās var apmesties divi nakšņotāji. Ģimenēm ar bērniem vēlams iepriekš vienoties ar īpašniekiem par izguldīšanas iespējām.

Papildus sauszemes izklaidēm ir arī iespēja ļauties Daugavas ūdeņu vilinājumam, kas  ietver Doles salu no kreisās puses. Pavisam īpaša ir ruma muciņai līdzīgā peldošā pirts. Šāda izklaides un veselības peldošā kūre ir pirmā Latvijas ūdeņos. Maršrutu var plānot labvēlīgos laika apstākļos no Doles salas vai citas vietas Daugavā līdz vietai, kur upe ietek jūrā.

Īpašu šarmu kempinga zaļajai oāzei piešķir metāla dizaina elementi un grili. Arī tie  ir radīti Doles salā. Apmeklējot netālu no kempinga esošo darbnīcu “Metālateljē” , varēsiet aplūkot metāla šedevrus. Kāds zinātkārāks varēs arī pats izmēģināt amatnieka prasmes.  Sīkāka informācija –   http://www.metalatelje.lv/ 

Cenas

  • Uzturēšanās kempingā pieaugušajiem –   2 EUR, bērniem līdz 12. g. – bez maksas. 
  • Piknika vietas, sākot no 10 EUR (galda vieta – 10 EUR, Grills – 5 EUR)
  • Malka -5 EUR
  • Telšu vietas, sākot no 3 EUR
  • Kempinga mājiņas, sākot no 35 EUR
  • Pirts, sākot no 40 EUR (līdz 15 viesiem)
  • Pirts slota – 5EUR
  • Šķūnis, sākot no 150 EUR
  • Nojume, sākot no 35 EUR
  • SUP dēļu noma, sākot no 7 EUR / stundā
  • Katamarāns 10 EUR / stundā (Katamarānā ir četras vietas)
  • Volejbola laukums cena 2 EUR no personas
  • Laivu slips 5 EUR un laivu piestātne.

© Dace Kozlovska, 24.03.2021.

Informācija aktualizēta 28.03.2021.
Foto no “Kempinga Doles Sala” arhīva.

Apkārtnē: atpūšoties kempingā, aicinām izzināt Daugavas un Doles vēsturi Daugavas muzejā, ieturēt gardu maltīti krodziņā “Nēģis”, izbaudīt un iegādāties veselības tējas “Doles tējas”, kas audzētas un lolotas Doles muižā. Apmeklētājus laipni aicina Zoo “Rezidence”, kurā ir sastopami dažādi putni un dzīvnieki. Šajā saimniecībā fantāziju raisīs senie auto un citi priekšmeti no privātas kolekcijas.