Atpūtas komplekss “Lācītes” – Rankas pagasts, Gulbenes novads

Atpūtas komplekss atrodas ērti sasniedzamā, skaistā vietā pašā Gaujas krastā. Šeit iespējams baudīt romantisku atpūtu divatā, nosvinēt brīnišķīgus svētkus kopā ar ģimeni, sarīkot kāzas, jautru ballīti  ar draugiem vai sportiskas aktivitātes ar kolēģiem, organizēt seminārus, sporta spēles un citus pasākumus.     

“Lācītēs” vienmēr var baudīt neaizmirstamu maltīti kafejnīcā, omulīgu un ērtu atpūtu guļbūves namiņos vai viesnīcā. Plašā, sakoptā teritorija aicina netraucēti ļauties dabai, mieram, klusumam, gozēties saules staros nelielajā pludmalē un izbaudīt pilnīgi nekā nedarīšanu. Mazos atpūtas kompleksa apmeklētājus iepriecinās plašais bērnu spēļu laukums. Ir padomāts arī par aktīvās atpūtas cienītājiem, – te var izmantot futbola, ielu basketbola un volejbola laukumus vai izmēģināt nomā pieejamo inventāru.

Piedāvājums: ceļmalas kafejnīca – restorāns ar terasi, naktsmājas, melnā dūmu pirts ar āra kublu, āra paviljons, konferenču telpa, plašs bērnu rotaļu laukums, vairāki sporta laukumi, pludmale, velosipēdu noma, SUP dēļu noma, retro auto noma, transporta pakalpojumi, ekskursiju pakalpojumi, banketu galdu klāšana, bezmaksas WiFi.

 

 

 

 

 

“Lācītes” ir latviešu darba tikuma, entuziasma un uzņēmības paraugs. Pirms 20 gadiem šeit nebija nekā, vien aizaugušas pļavas un veca, nodegusi dzirnavu ēka. Pateicoties domubiedru ieguldītajam darbam, dzirnavas tika restaurētas, vieta sakopta, un tagad skatam paveras pasakaina vieta, kurā skaisti iederas guļbūvju namiņi ar niedru jumtiem.

Atpūtas komplekss “Lācītes” atrodas pašā Vidzemes centrā, tieši vidū starp Smilteni un Gulbeni, gleznainā vietā pašā Gaujas krastā. Tas ir ērti sasniedzams no Siguldas, Cēsīm, Balviem, Madonas vai citām vietām, 150 km no Rīgas. Šeit piedāvā visu iespējamo patīkamai atpūtai  kopā ar ar ģimeni, draugiem, darba kolēģiem vai sadarbības partneriem.

“Lācītēs” vienmēr var garšīgi paēst un omulīgi pasēdēt ceļmalas kafejnīcā, izbaudīt īstas dūmu pirts garu un izmēģināt karstā ūdens kublu zem klajas debess, kā arī ērti pārnakšņot komfortablās naktsmītnēs. Plašā un sakoptā 12 ha lielā  teritorija sniedz lieliskas aktīvās atpūtas iespējas – te būs vieta gan sporta spēlēm, gan brīvdabas pasākumiem. Mazo ciemiņu priekam izveidots rotaļu laukumu komplekss ar daudzām šūpolēm, slīdkalniņiem un karuseļiem. Tīrs gaiss, skaista daba un dažādās izklaides iespējas – te ir viss  nepieciešamais brīnišķīgai atpūtai un skaisti pavadītam laikam. „Lācītes” ir vieta, kur gūt patīkamas emocijas un jaunus iespaidus. 

Šeit atrodas arī liels retums Latvijā , viena no senākajām pirtīm  –  melnā dūmu pirts. Tās galvenā atšķirība no parastās pirts ir krāsns, kas ir akmeņu krāvums.  Zem tās tiek dedzināta malka. Kurināšanas procesā dūmus izvada pa logu vai durvīm, jo šai krāsnij nav skursteņa, tāpēc pirtī ir dūmu aromāts. Katram reiz ir jāpamēģina melnā pirts, jo tā ir neaizmirstama pieredze.

Kāzas un korporatīvie pasākumi

Komplekss var uzņemt līdz pat 1000 viesu.

“Upes mājā” ar zāļu jumtu iespējams rīkot konferences, svinības vai arī izmantot to kā kopstrādes vietu darba kolektīvam. Tā ir aprīkota ar nelielu virtuves nišu, labierīcībām, galdiem un krēsliem. Zāle piemērota pasākumiem līdz 50 personām. Pieejams projektors un ekrāns.

Kāzu svinībām un lielākiem vasaras sarīkojumiem piedāvā plašu āra paviljonu ar terasi. Šeit būs arī ļoti piemērota un romantiska vieta laulību ceremonijai.  

Naktsmājas

Ir pieejami  9 guļbūves namiņi ar visām ērtībām un Dvīņu māja (ar mazu studio tipa virtuvi), kas ir piemērota ģimenei ar bērniem vai plašākai kompānijai. Pieejami ir arī 7 numuri viesnīcā: standarta divvietīgie un vienvietīgs numurs, lux un puslux numuriņš. Kopā kompleksā var izmitināt līdz 100 cilvēkiem.

Ja negribas gulēt mājiņā vai viesnīcā ar ērtībām, var uzcelt savu telti. Arī tai vieta ir paredzēta. Ja negribas gulēt mājiņā vai viesnīcā ar ērtībām, var uzcelt savu telti. Arī tai vieta ir paredzēta.

 

 

 

 

 

 Cenas

  • 9 guļbūves namiņi – no 50 EUR
  • dvīņu māja, kas paredzēta piecām personām, – no 110 EUR
  • viesnīca ar septiņiem numuriņiem – no 30 EUR
  • telts vieta – no 10 EUR
  • melnā dūmu pirts ar āra kublu – no 100 EUR
  • SUP dēļu noma – no 7 EUR
  • velosipēdu noma – 7 EUR.
  • izbrauciens ar katamarānu – no 5 EUR
  • papildus info par cenām: https://lacites.lv/

Teksts: Andra Gailuma, 01.02.2021.

Foto no “Lācītes” arhīva.