Mazsalaca

Latvija => Vidzeme => pilsētas ceļvedis: Mazsalaca

Ceļvedis publicēts: 13.04.2020., versija: 13.04.2020., rediģēts: 13.04.2020.
Ceļveža apjoms: 22 lpp., faila lielums: 1,57 Mb

Pilsēta Vidzemes ziemeļos, Mazsalacas novada centrs. Atrodas Salacas upes labajā krastā. Nosaukumu tā ieguvusi no Salacas upes. Pie Mazsalacas ir viens no gleznainākajiem Salacas upes posmiem ar klintīm un alām, lejpus pilsētas sākas Salacas ielejas dabas parks. Pilsētas ģerbonī Salaca, tilts pār to, virs tilta trīs zvaigznes.


Karte: http://wego.here.com/

MARŠRUTS:

Iebraucam Mazsalacā no Rīgas un Valmieras puses pa ceļu P16. No Salacas tilta var doties laivu braucienā pa Salacu. Uzreiz aiz tilta Āža krogs, pa kreisi – bijusī tekstilfabrika. Griežam pa labi, pa Upes, tad pa Zvanu ielu tiekam līdz kapiem, vēl drusku tālāk – Sv.Annas luterāņu baznīca un Varoņu birzs. Dodamies uz pilsētas centru, krustojumā, kur satiekas Baznīcas, Pasta, Parka, Pērnavas un Rūjienas iela – atrodas tirgus un TIC. Pa Parka ielu tiekam līdz VALTENBERĢU MUIŽAI, kurā izvietojies Mazsalacas novada muzejs ar J.Hirtes kokgrieztajiem velniņiem. Pāri Salacai gājēju tilts ved uz Lībiešu upuralu un pilskalnu. Turpinot ceļu pa Parka ielu nonākam līdz reģionā ievērojamākajam objektam – SKAŅĀKALNA DABAS PARKAM.

Ceļvedis PDF formātā

Uzmanību! Programmā Mozilla Firefox fails vaļā neveras, to ir jāmeklē lejupielādēto failu mapē.

Ceļveži.lv lejupielādējamie faili (.pdf) ir A4 formātā, lai tos ir ērti izdrukāt un ņemt līdzi ceļā. Vai arī – ceļojuma laikā tos var lasīt planšetdatorā / viedtālrunī.


Pašvaldības interneta vietne: http://www.mazsalaca.lv/

Mazsalacas tūrisma informācijas centrs:
Rūjienas iela 1, Mazsalaca, +371 28 374 774, [email protected]
http://www.mazsalaca.lv/


Saistītie ceļveži un raksti:

  • VIDZEME: (VALMIERA) – Zilaiskalns – Dikļi – Burtnieki – Matīšu – (Mazsalaca) – maršruta ceļvedis

Atrodiet naktsmājas Mazsalacā!

Vienkāršākais veids kā atbalstīt mūsu projektu – vienmēr rezervēt naktsmītnes booking.com caur mūsu vietni (zemāk spiediet pogu ‘Meklēt’)!Booking.com