Gide Māra Dakare

TŪRISMA GIDE UN TŪRISMA GRUPU VADĪTĀJA

+371-29825811,    [email protected],   http://terradimara.com/lv/

Vadu ekskursijas kopš 2000.gada.  Esmu Latvijas Tūrisma Gidu asociācijas biedre. Brīvi pārvaldu latviešu, krievu un itāliešu valodu. Sarunvalodas līmenī – angļu.

Lielā mērā specializējos darbā ar itāliešu tūristiem.

  • Baltijas valstis (Latvija, Lietuva, Igaunija) – visdažādākie maršruti – vadāju tūristus pastāvīgi.
  • Īpašā RĪGA – piedāvāju tematiskas un interaktīvas ekskursijas ne tikai Vecrīgā (Tirgotāja sievas stāsti, kino un Rīga, u.c.), bet arī “Maskačkā”, Pārdaugavā, Ķīpsalā, Ziepniekkalnā. Piedāvāju iepazīt Rīgas vecticībniekus, krievus, armēņus, ebrejus, čigānus…
  • ITĀLIJA – apceļota un izdzīvota kā Vivaldi Četru gadalaiku skaņdarbi (Itālijā pavadīju mācības, strādāju brīvprātīgo darbu, realizēju projektus). Kā grupu vadītāja sāku darbu tieši ar Itāliju un sadarbība ar Itāliju jo projām ir aktīva. Ja esat bijis tikai Romā un Venēcijā – tā vēl nav Itālija. Tas ir tikai viens no momentiem lielā, daudzveidīgā un bagātā skaņdarbā.
  • Slovākija – pilsētas un dabas parki
  • Somija – Helsinki, Porvoo.

Viena no manām kaislībām ir ZIRGI. Kad esmu uz vietas Latvijā, piedāvāju atbraukt pie manis pavizināties zirga mugurā.

Stallis ”Bērīts”

Mazais ģimenes stallis piedāvā izbaudīt komunikāciju ar zirgiem brīva dabā. Piedāvājam vizināšanos bērniem soļos uz laukuma, kā arī pieaugušajiem gribētājiem neatkarīgi no vecuma. Tiem, kuri vēlas atslēgties no ikdienas un uzlabot fizisko formu: vingrošana uz zirga brīvā dabā. Varēsiet uzzināt vairāk par šiem lielajiem un uzticamajiem dzīvniekiem, par viņu dzīvesveidu un ieradumiem. Cilvēkiem ar pieredzi jāšanā – izjādes brīvā apvidū.