“Annes laivas” – aktīvās atpūtas inventāra noma un tirdzniecība Smiltenē

Pēdējos desmit gadus aktīvā atpūta ir Tilčiku ģimenes neatņemama sastāvdaļa, hobijs, kas pārvērties par ikdienu un darbu, tāpēc tā profesionāli un nenogurstoši dalās savā pieredzē un mīlestībā pret aktīvo atpūtu ar visiem ieinteresētajiem. Gadu gaitā aktivitāšu klāsts ir sakrājies gana plašs, un, atkarībā no sezonas, viņi piedāvā arvien jaunas nodarbes. “Annes laivas” vienmēr ir jaunā un interesantā meklējumos.  

Piedāvājums: sup dēļu, kanoe laivu, jūras kajaku, gokartu, skrituļslidu, apvidus rollerslēpju, katamarānu, makšķernieku laivu noma; inventāra veikals.

“Annes laivas” atrodas Tepera ezera promenādē, Smiltenē. Tā ir sakopta, tīra, zaļa, latviska un omulīga Vidzemes mazpilsēta ar savdabīgu reljefu. Uz Abula uzdambējuma izveidoti Tepera, Vidus un Tiltleju ezeri, bet pilsētas dienvidu daļā spulgo Klievezers. Smiltenē ir spēcīgas kultūras un sporta tradīcijas, un tajā ar prieku dzīvo arī daudz jauniešu.  

Tā kā Smiltene ir ūdeņiem bagāta, iesākumā “Annes laivu”  nomas inventārs galvenokārt bija paredzēts ūdenstūrismam,  bet tagad ir iespējams īrēt arī sauszemes sporta inventāru. Esiet aktīvi un atklājiet sev ” Annes laivas” un arī Smilteni! 

Noma

Piedāvājumā ir  #WHY NOT SUP piepūšamie sup dēļi un JOBE SPORTS dēļi. Supošana ir pārņēmusi ne tikai Latviju un Eiropu, bet  ir kļuvusi populāra arī visā pasaulē, kļūstot par visstraujāk augošo sporta veidu  jau daudzus gadus pēc kārtas. Tās panākumi meklējami vienkāršībā, kas ļauj to pamēģināt ikvienam, neskatoties uz gadu skaitu,  ķermeņa uzbūvi vai fizisko sagatavotību

Tā ļauj ikvienam izbaudīt jūru, ezerus, upes un jebkurus citus ūdensceļus, kā arī noķert D vitamīnu vairāk nekā citos sporta veidos. Supošana ir pieņemama gan kā sportiska nodarbe  jautra un ķermeni atīstoša, gan kā brīvā laika pavadīšanas veids, jo spēj būt ļoti relaksējoša. Pieejama gan dēļu 1 stundas noma, gan 24 stundu noma.

Piedāvātajiem kajakiem ir plašs pielietojuma veids. Tos var izmantot gan ezeros ikdienas fiziskām aktivitātēm, gan veicot garākus pārbraucienus upēs un  jūrā. Un ne tikai vasarā. Arī pavasarī vai siltā ziemā ir lieliski pavizināties pa neaizsalušām vai palu pārņemtām upēm. Nomai piedāvā Tahe Marine ražotos polietilēna kajakus. Pašlaik  ir pieejami 5 pilni kajaku komplekti. Iespējama gan kajaku  1 stundas noma, gan 24 stundu  noma.

Kanoe laivas ir izgatavotas pēc speciāla pasūtījuma nomas vajadzībām. Trīsvietīgās laivas paredzētas ģimeņu izbraucieniem, romantiskiem randiņiem vai kāzu fotosesijām.

Pieejama gan kanoe laivu 1 stundas noma, gan 24 stundu noma.

Nomas piedāvājumā ir arī dažādu izmēru skrituļslidas, sākot ar 30. izmēru, līdz 46. izmēram, lai der gan pašam mazākajam, gan arī lielākajam.

Šogad piedāvājumā būs arī Skike rollerslēpes. Nezini, kas tās ir? Rollerslēpošanu var uzskatīt par vasaras slēpošanu, un tā ir ideāla alternatīva slēpošanas treniņiem vasaras sezonā. Šis sporta veids trenē izturību un nodarbina  aptuveni 90% no ķermeņa muskuļu masas, bet saudzē locītavas.

Nomas piedāvājumā ir arī  Berg gokarti, kas ir paredzēti bērniem no 3 līdz 9 gadu vecumam, augumā no 100 līdz 130 cm.

Veikals

Veikalā var iegādāties gan sup dēļus, gan jūras kajakus, gan pavisam modernās rollerslēpes un aiz laivas velkamos pūšļus.

Papildus piedāvājums

Inventāra piegāde līdz jūsu izvēlētai ūdens tilpnei Smiltenes pilsētas apkārtnē – Niedrāja, Spiciera, Tepera ezeros. Ja nepieciešams, būs arī apmācība!

Teksts: Andra Gailuma, 05.02.2021.

Informācija aktualizēta 06.06.2021.
Foto: no “Annes laivu” arhīva


Rezervē naktsmājas Smiltenē!Booking.com