“Annes laivas” – aktīvās atpūtas inventāra noma un tirdzniecība Smiltenē

Annes Laivas” ir mazs ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar aktīvās atpūtas inventāra nomu un tirdzniecību Smiltenes novadā. “Annes Laivas” pirmsākumi ir meklējami jau 2008. gadā, kad arī tika iegādātas pirmās laivas un turpmāko gadu laikā ar tām tika izbrauktas neskaitāmas Latvijas upes. Nu jau pēdējos piecus gadus savu hobiju esam pārvērsuši mazā uzņēmumā un mūsu novada iedzīvotājiem un tā ciemiņiem, varam piedāvāt visnotaļ plašu inventāra klāstu gan atpūtai uz ūdens, gan dažādām sauszemes aktivitātēm.

Piedāvājums: sup dēļu, kanoe laivu, straujūdens kajaku, gokartu, skrituļslidu, katamarānu,elektro velo, elektro skūteru, makšķernieku laivu noma; inventāra e-veikals.

“Annes laivas” atrodas Tepera ezera promenādē, Smiltenē. Tā ir sakopta, tīra, zaļa, latviska un omulīga Vidzemes mazpilsēta ar savdabīgu reljefu. Uz Abula uzdambējuma izveidoti Tepera, Vidus un Tiltleju ezeri, bet pilsētas dienvidu daļā spulgo Klievezers. Smiltenē ir spēcīgas kultūras un sporta tradīcijas, un tajā ar prieku dzīvo arī daudz jauniešu.

Tā kā Smiltene ir ūdeņiem bagāta, iesākumā “Annes laivu”  nomas inventārs galvenokārt bija paredzēts ūdenstūrismam,  bet tagad ir iespējams īrēt arī sauszemes sporta inventāru. Esiet aktīvi un atklājiet sev ”Annes laivas” un arī Smilteni!

Noma

“Annes Laivu” piedāvājuma klāstā ir dažādi piepūšamie sup dēļi ko ir iespējams iznomāt gan uz stundu, gan diennakti.  Kopumā sezonas laikā varam piedāvāt līdz 30 gab. dažāda izmēra un veida sup dēļus. Supošana ir pārņēmusi ne tikai Latviju un Eiropu, bet  ir kļuvusi populāra visā pasaulē, kļūstot par visstraujāk augošo sporta veidu  jau daudzus gadus pēc kārtas. Tās panākumi meklējami vienkāršībā, kas ļauj to pamēģināt ikvienam, neskatoties uz gadu skaitu,  ķermeņa uzbūvi vai fizisko sagatavotību. Tā ļauj ikvienam izbaudīt jūru, ezerus, upes un jebkurus citus ūdensceļus, kā arī noķert D vitamīnu vairāk nekā citos sporta veidos. Supošana ir pieņemama gan kā sportiska nodarbe –  jautra un ķermeni attīstoša, gan kā brīvā laika pavadīšanas veids, jo spēj būt ļoti relaksējoša.

 

Esam vieni no nedaudzajiem, kuru nomas klāstā ir straujūdens kajaki, kas ir  ar visnotaļ plašu izmantošanas klāstu. Šie kajaki galvenokārt paredzēti lai pārvietotos par mazajām upītēm, straujūdeni, bet derēs braukšanai arī Gaujā, vai Salacā. Galvenais pluss ir to izmērs un svars, laivas ir vieglas un mazas, līdz ar ko ērti pārvadājamas uz auto jumta reliņiem. Skatoties pēc nepieciešamības varam arī aizvest kajakus uz jums vēlamo maršrutu. Pieejama gan kajaku 1 stundas noma, gan 24 stundu noma.

Nomas piedāvājumu klāstā esam iekļāvuši dažādu izmēru un veidu kanoe laivas, kas domātas gan laiskai atpūtai uz ezera, gan lai dotos atpūtas braucienos upēs.

 

Sauszemes izklaidēm piedāvājam  dažādu izmēru skrituļslidas, sākot ar 30. izmēru, līdz 46. izmēram, lai der gan pašam mazākajam, gan arī lielākajam. Elektro MTB ar ko doties Smiltenes apkaimes velotakās, ar šiem velo arī lielākie velo taku kāpumi būs visnotaļ viegli pārvarami. Elektro skūteri laiskai atpūtai Smiltenes mazjās ieliņās. Pašiem mazākajiem piedāvājam izbraucienus ar dažādu izmēru velo kartiem, gan vienatnē, gan vecāku pavadībā. Gokarti paredzēti bērniem sākot no 3 gadu vecuma un līdz pat 100kg, tā kā tētis, vai mamma droši varēs doties līdzi izbraucienā.

 

 

Papildus piedāvājums

Inventāra piegāde līdz jūsu izvēlētai ūdens tilpnei Smiltenes pilsētas apkārtnē – Niedrāja, Spiciera, Tepera ezeros. Ja nepieciešams, būs arī apmācība! Iepriekš vienojoties piedāvājam iespēju doties uz ūdens arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, instruktora pavadībā.

Teksts: Andra Gailuma, 05.02.2021.

Informācija aktualizēta 04.03.2022.
Foto: no “Annes laivu” arhīva


Rezervē naktsmājas Smiltenē!



Booking.com