Jūras parks un peldvieta “CENTRS”, Saulkrasti

Parkā un tā tuvumā atrodas kafejnīcas “Costa del Sol”, “Mare”, “Saules dārzs” un “Lagoon” – tās piedāvā nobaudīt gardas maltītes un atspirdzinošus dzērienus.

Jūras parks aicina uzspēlēt pludmales volejbolu, vingrot uz āra trenažieriem vai vingrotāju laukumā. Mazuļiem te iekārtots rotaļu laukums, bet vecākiem iespēja baudīt saules peldes kādā no sauļošanās krēsliem.

Dodoties pa kreisi, drīz nonāksim līdz skulptūrai “Jūras puika” (2016), kas veidota no granīta pēc tēlnieka – akmeņkaļa Ritvara Kalniņa maketa. Tajā attēlota gan zivs, gan cilvēka galva, arī aste un kājas – tas varētu nozīmēt, ka zēns no matu galiem līdz papēžiem ir jūras pārņemts.

Parasti Saulkrastu vasara atnāk ar svinīgu Zilā karoga pacelšanu peldvietā “Centrs”, peldsezonas sākšanos, burvīgiem brīvdabas sarīkojumiem un aktivitātēm, kuras saistītas ar atpūtu svaigā gaisā. Peldvieta labiekārtota 2012. gada vasarā. Visi aicināti apvienot laisku atpūtu ar veselīgām un sportiskām nodarbībām.

Zilais karogs – populārākais tūrisma ekosertifikāts pasaulē. Tas nozīmē, ka ir izpildīti starptautiskās ekoprogrammas noteiktie kvalitātes kritēriji ūdens, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, tostarp arī labiekārtojuma un servisa jomās.

Bezvēja dienās pludmalē līdzās Jūras parkam darbojas SUP dēļu noma EasySUP.lv,

+371 29 545 948, https://www.facebook.com/easysup.lv. Uz SUP dēļa diena paiet nemanot un ķermenis iegūst vienmērīgi skaistu iedegumu.

Ātruma mīļotājiem tiek piedāvāta ūdens motociklu noma, +371 29 288 437, https://www.facebook.com/UdensmocisSaulkrastos/.

Informācija aktualizēta 01.12.2019.

Saistītie ceļveži un raksti:


Naktsmājas SaulkrastosBooking.com