LATVIJA: Kurzeme: Ventspils šoseja 1: (RĪGA) – Babīte – Ķemeru NP – “Cinevilla” – (TUKUMS) – Jaunmoku pils – Pūre

Latvija => Kurzeme => Maršruta ceļvedis: (RĪGA) – Babīte – Ķemeru NP – “Cinevilla” – (TUKUMS) – Jaunmoku pils – Pūre

Ceļvedis publicēts: 22.03.2017., versija: 26.04.2020., rediģēts: 26.04.2020.
Ceļveža apjoms: 45 lpp., faila lielums: 3,6 Mb

Lielais Ķemeru tīrelis

foto: ceļveži.lv 23.04.2020.

Šī maršruta pamatā ir Rīgas-Ventspils šoseja (A10/E22). Tas sākas Rīgā, no tās braucam ārā pa Kārļa Ulmaņa gatvi. Babītā atrodas Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava. Pirms Jūrmalas griežam pa kreisi un dodamies cauri Salas pagastam. Pirms Varkaļu kanāla ir iespēja pamieloties ar ogām z/s “Strēlnieki”, bet Salas pagastā – apskatīt aktierim Eduardam Pāvulam veltīto izstādi. Ķemeru Nacionālajā parkā vērts izstaigāt Purva taku pie šosejas, Dumbrāju taku pie administrācijas ēkas un apmeklēt Kaņiera ezeru. Tāpat jauki ir paši Ķemeri. Uz dienvidaustrumiem no Tukuma atrodas Kinopilsēta “Cinevilla”. Noteikti jāapmeklē daiļo Jaunmoku pili. Pūre slavena ar Šokolādes muzeju. Aizbraukuši līdz Kandavas pagriezienam, varam doties vai nu taisni – līdz Ventspilij, vai pa kreisi – uz Kandavu, Sabili un Kuldīgu.

Karte: https://goo.gl/maps/qS8vtxWwxSM2

Lejupielādēt ceļvedi

Programmā Mozilla Firefox fails vaļā neveras, to ir jāmeklē lejupielādēto failu mapē.

Visi Ceļveži.lv lejupielādējamie faili (.pdf) ir A4 formātā, lai tos ir ērti izdrukāt un ņemt līdzi ceļā. Vai arī – ceļojuma laikā tos var lasīt planšetdatorā / viedtālrunī.


Saistītie ceļveži un raksti:


Atrodi naktsmājas!

Vienkāršākais veids kā atbalstīt mūsu projektu – vienmēr rezervēt naktsmītnes booking.com caur mūsu vietni (zemāk spiediet pogu ‘Meklēt’!)Booking.com