Restorāns dabā Cēsu pusē

“Cēsis inside” gidi ir radījuši izsmalcinātu Vidzemes garšu piedāvājumu un organizē pastaigas un pārgājienus dabā, ko papildina garda restorāna maltīte vai piknika turzas. Īpaša noskaņu radīs mājas restorāns “ Kalna Paltes”.

Restorāns dabā – Amatas upes krastos vai citviet Latvijā.

Pikniks dabā – Gaujas Nacionālajā parkā vai citviet Latvijā.

Izzinoša pastaiga dabā kopā ar gidu un gardu maltīti noslēgumā. Rūpējoties par vidi, maltītes tiek piedāvātas tikai porcelāna traukos vai papīra turzās.

Mājas restorāns “Kalna Paltēs Cēsu novadā

“Kalna Paltēs” audzē dažādus garšaugus un asos piparus. Saimnieki ar mīlestību gatavo maltītes viesiem no vietējiem lauku labumiem, un ēdienkarte tiek pielāgota viņu vēlmēm.

“Mūsuprāt, ēdiens ir ne tikai nepieciešamība vai bauda, bet arī pasaules garšu piedzīvojums. Iesakām garšu izvēlē būt nedaudz kaprīziem. Mēs tādi esam – gatavojam ēdienu, kas patīk un garšo vispirms jau pašiem, daudz izmantojot savus audzētus produktus. Mums ir svarīgi, lai ēdiens top ar attieksmi un raksturu. Nereti tas prasa vairāk laika, bet rezultātā esam priecīgi, ja varam iepriecināt arī vēl citus ar savu garšu piedāvājumu,” stāsta saimnieki.