Autofoto orientēšanās spēle “Ceļojumi iedvesmo” Vidzemē 03.07.2021. – aicinājums partneriem

Tūrisma Attīstības Biedrība (vietnes Ceļveži.lv veidotāji) rīko autofoto orientēšanās sacensības “Ceļojumi iedvesmo!”, kas notiks sestdien, 3. jūlijā, no pulksten 10 līdz 18.

Aicinām pasākumā iesaistīties tūrisma objektus, kas atrodas šajā maršrutā:

Piedāvājam Jūsu objektam kļūt par vienu no autoorientēšanās punktiem. Tas ļaus iepazīt Jūsu tūrisma objektu ne tikai pasākuma dalībniekiem, bet arī tiem, kas sekos spēlei sociālajos tīklos (skatīsies un vērtēs uzņemtos fotoattēlus).

Dalībnieku uzdevums būs apmeklēt Jūsu objektu un nofotografēties tajā. Orientēšanās notiks, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Lai spēle būtu jēgpilna un atmiņā paliekoša, dalībniekiem dosim uzdevumus.

    • Lūdzu, izdomājiet par jūsu objektu 1 jautājumu ar 3 atbilžu variantiem, ko mēs iekļausim tiešsaistes viktorīnā. Kad komandas pie Jums viesosies, Jūs savā stāstījumā iekļausiet atbildi uz šo jautājumu. Dalībnieki atbildēs uz vienu jautājumu par katru apmeklēto objektu. Par pareizām atbildēm viņi saņems punktus. Jautājumus dosim komandām pēc sacensību beigām – pulksten 18.00.
    • Lūdzu, norādiet vietu Jūsu tūrisma objekta ietvaros vai tieši blakus, kuru visas komandas fotografēs. Vēlams, lai tas būtu kas zīmīgs, ko asociēs ar Jūsu objektu. Bildes tiks izvietotas sociālajos tīklos vispārējai apskatei un balsošanai.

Pieteikšanās anketa https://forms.gle/turisma-objektiem