Saulkrastu fotokonkurss – laimē 100 EUR ceļojumiem

KONKURSS NOSLĒDZIES!

Aicinām vērtēt finālā atlasītās fotogrāfijas: https://www.facebook.com/pg/celvezi.lv/photos/?tab=album&album_id=2553855641550363


Aicinām piedalīties fotokonkursā ‘Saulkrasti’!

  • Atsūti paša fotografētus Saulkrastu tūrisma objektus, pilsētvides un dabas ainas, kā arī pasākumus
  • Seko (atzīmē ‘patīk!’) fb.com/celvezi.lv/ un fb.com/jaunirakursi/
  • Dalies ar Facebook ierakstu par šo konkursu savā laika joslā

No atsūtītajiem attēliem atlasīsim labākos un publicēsim tos fotoalbumā facebook, par to informējot visus konkursa dalībniekus. Vinnēs tas, kura fotogrāfija savāks visvairāk ‘patīk!’

Laimests: dāvanu karte 100 EUR vērtībā no tūrisma aģentūras ‘Jauni Rakursi’ (http://www.jaunirakursi.lv/).

Ja vēlies sūtīt vairākas liela izmēra bildes, vēlams tās ievietot internetā (failiem.lv, google disk, drive one u.c.) un atsūtīt saiti. Atlases gaitā priekšrocības būs pilna izmēra attēliem (sākot no 1500 punktiem garākajai malai). Lūdzam norādīt datumu, kad fotogrāfija ir uzņemta.

GAIDĀM BILDES LĪDZ 15.01.2020. Tad izveidosim fotoalbumu un sāksies balsošana, kas noslēgsies 10.02.2020. Uzvarētāju sveiksim 11.02.2020.

Sūti bildes uz [email protected]!

Ceļveži.lv patur sev tiesības atsūtītās bildes izmantot ceļvežos un publikācijās (gan internetā, gan iespieddarbos). Attēli tiks izmantoti Saulkrastu ceļveža veidošanā un popularizēšanā: https://www.celvezi.lv/pilsetas/saulkrasti/.

Dāvanu karte nevarēs tikt apmainīta pret naudu, bet tikai izmantota iegādājoties tūrisma aģentūras “Jauni Rakursi” ceļojumus.