Radošā komanda

Paulis Stars 1976 – 2022

Projekta dibinatajs, publikāciju autors un ceļvežu sastādītājs, arī  ceļojumu menedžeris un ekskursiju vadītājs. 

Darbojas tūrismā kopš 1999. gada, organizēja un vadija ekskursijas uz 38 valstīm. Dzīvoja 6 valstīs trijos kontinentos. Paulis vienmēr dega par Latviju, katru gadu centas atklat unikalas vietas un uzņemejus kas attista savu valsti! Viņu misija bija iedvesmot cilvekus un ceļojumu entuziastus brīnišķīgiem ceļojumiem. Tieši tādēļ pastāv vietne Ceļveži.lv!


Anita Banziņa – atbildīgā redaktore, publikāciju autore, arī žurnāliste, tūrisma speciāliste.  

Esmu profesionāla žurnāliste ar vairāk nekā 30 gadu darba stāžu. Pēc aizraušanās – ceļotāja, kurai vienmēr gribējies ceļojumu iespaidos dalīties ar citiem. Tā rezultātā ir tapuši ceļojumu apraksti laikrakstos, “Lauku Avīzes” 13 tematiskās tūrisma avīzes un grāmata “Dabas vērtības Zemgalē”. 13 gadi Dobeles novada tūrisma informācijas centra vadītājas amatā deva bagātīgu pieredzi tūrisma nozares praktiskajā darbā un apstiprināja atziņu – ceļot ir skaisti. Un vēl skaistāk ir palīdzēt cilvēkiem atrast un saskatīt skaisto Latvijas ceļojumos.


Laura Eberharde – publikāciju autore, pārdošanas nodaļas vadītāja

Esmu no mazas Latgales pilsētiņas – Līvāni. Ceļvežu komandai pievienojos 2021.gada vasarā un ar prieku darbojos vēl šodien. Esmu ļoti komunikabla jauniete un ar lielāko prieku uzzinu ko jaunu. Pašlaik esmu ceļveži.lv publikāciju autore un pārdošanas menedžere, bet ar laiku vēlos sākt vadīt arī ekskursijas pa Latviju, parādot apkārtējiem, ka ne tikai ārzemēs ir ko apskatīt, bet arī pie mums ir ļoti interesantas tūrisma vietas. Pati arī ar lielāko prieku apmeklēju dažādas tūrisma vietas Latvijā, un pateicoties ceļvežiem esmu uzzinājusi arī par tādām vietām, par kurām nebiju dzirdējusi, un noteikti tās apmeklēšu.


Nora Ozola – publikāciju autore, ekskursiju vadītāja un Rīgas gide. 

Pēc izglītības esmu franču valodas skolotāja. Kad beidzu Liepājas Universitāti, dzīve  deva iespēju vadīt ekskursijas Vecrīgā franču valodā. Tā bija lieliska iespēja praktizēt dzīvo valodu un pēc tam iegūtās zināšanas sniegt skolā bērniem un jauniešiem. Pašlaik mācos jau savu 4. svešvalodu, kas ir spāņu valoda. Ceļveži.lv pievienojos 2021. gada februārī, jo pašlaik dzīvoju Spānijā, un šī ir mana iespēja nezaudēt kontaktu ar Latviju un latviešu valodu. Veidoju publikācijas vietnē un, kad atgriezīšos mājās, noteikti pati aizbraukšu apciemot savu rakstu varoņus, jo ceļojumi iedvesmo!


Līva Klismeta publikāciju autore, arī ekskursiju vadītāja un klientu apkalpošanas speciāliste.

Tūrisma nozarei pievērsos pirms nepilniem 10 gadiem, kad sāku aptvert, cik patiesībā liela, skaista un dažādiem objektiem bagāta ir mūsu valsts. Šo gadu laikā pieredze krāta, Rīgā strādājot par gidi, vadot  ekskursijas angļu un spāņu valodā, kā arī organizējot tūres un ekskursijas pa Latviju. Pati ar prieku joprojām iepazīstu dzimto zemi, kas nebeidz pārsteigt. Vislabāk, manuprāt, neskartas dabas skaistumu un pilsētu šarmu var iepazīt pārgājienos, katrā gadalaikā atklājot citas ainavas, kā arī apciemojot vietējos tūrisma objektus, kur paši saimnieki iepazīstina ar savu lolojumu. 


Andis Artmanis – publikāciju autors, ceļvežu sastādītājs, arī Rīgas gids, Latvijas profesionālo gidu asociācijas biedrs.

Dzīvoju Rīgā visu mūžu un uzskatu to par visskaistāko pilsētu pasaulē, kaut arī esmu redzējis diezgan daudz citu pilsētu. Savā mūžā esmu bijis gan zinātnieks ķīmiķis, gan arī apmēram 20 gadus strādājis finanšu sfērā, bet tagad beidzot varu darīt to, kas man patīk. Man sagādā patiesu prieku vadīt ekskursijas pa mūsu pilsētu un atklāt tās skaistākās vietas un apslēptos noslēpumus ieinteresētiem ceļotājiem no visas pasaules. Bet, protams, tā kā Latvija nav tikai Rīga, es labprāt iesaistījos Ceļveži.lv projektā, lai iepazīstinātu ceļotājus ar Latvijas skaistākajām un neparastākajām vietām, jo to taču ir tik daudz! Darbojoties šajā projektā, gribu lauzt stereotipu, ka “Latvijā jau nekā nav”, un parādīt, ka mums ir viss, jāprot tikai to saskatīt!


Ineta Helvigaceļvežu sastādītāja, arī tūrisma kompānijas Jurmalatour īpašniece, ekskursiju vadītāja.  

Jau vairākus gadu desmitus darbojos tūrisma jomā, vadot ekskursijas un organizējot braucienus, iepazīstinot tūristus ar skaistākajām vietām Latvijā un Baltijā. Veidoju tūrisma maršrutus Latvijas iedzīvotājiem un ārvalstu tūristiem, ļaujot nesteidzīgi izbaudīt skaisto Latvijas dabu, vēsturi, kultūru, mākslu un gastronomiju, iepazīstinot ar Latvijā dzīvojošo cilvēku ikdienas dzīvi un darba prasmi, kā arī svētkiem un bagāto folkloras mantojumu. Esmu jūrmalniece vairākās paaudzēs, un arī šobrīd dzīvoju Jūrmalā.


Aija Spura – ceļvežu sastādītāja un redaktore, arī gide pēc aicinājuma. 

To, ka mana sirdslieta ir tūrisms, sapratu tikai pēc daudzveidīgās dažādu darbu pieredzes. Pirmā iepazīšanās ar gida darbu man bija Vecrīgā, bet tagad jau manas ekskursijas aptvērušas visu Rīgu no Grīziņkalna līdz Āgenskalnam un no Rīgas parkiem līdz kapsētām. Pati nāku no Kurzemes, tādēļ vienmēr priecājos par iespēju parādīt mūsu Dievzemīti arī tūristiem. Laika gaitā aizvien paplašinājusies manis vadīto ekskursiju ģeogrāfija: Lietuva, Igaunija, Polija, Čehija, Horvātija un, protams, Latvija. Jūtos savā vietā, jo man patīk gan ceļot pašai, gan dalīties savā pieredzē un zināšanās ar citiem. Un kas gan var būt interesantāks kā izzināt šo pasauli, kas ir pilna pārsteigumu un dažādības! Vispatīkamāk ir doties ceļojumā kopā ar domubiedriem, un tādus es saredzu Ceļveži.lv komandā.


Sarmīte Krieva – ceļvežu sastādītāja, arī Impro Ceļojumi tūrisma grupu vadītāja kopš 2005. gada.

Vadu ekskursijas uz vairāk nekā 20 valstīm. Esmu Polijas fane, tādēļ sarunvalodas līmenī esmu apguvusi poļu valodu. Otra mīlestība ir dabas maršruti, jo īpaši kalni un trekings. 

 

 


Zigmunds Bekmanis – publikāciju līdzautors, fotogrāfs, tūrisma gids un grupu vadītājs jau divdesmit gadus.

Šajā laikā esmu pabijis vairāk nekā 40 pasaules valstīs, tostarp Melnajā kontinentā kā ekspedīcijas “Āfrikas josta” dalībnieks. Jāatzīst, ka sāku ceļot “no nepareizā gala” un dzimtās Latvijas apceļošanai pievērsos tikai 2009. gada krīzes spiests, par ko esmu liktenim ļoti pateicīgs, jo Latvijā ir tik daudz brīnišķīgu vietu un cilvēku un tikšanās ar viņiem atsver pandēmijas ierobežojumu dēļ neredzētos pasaules brīnumus. Paralēli darbojos žurnālistikā, projektā “Zaļā Latvija”, jo pēc izglītības esmu biologs, rakstu grāmatas.


Ēriks Jansons – programmētājs, arī pedagogs, mājaslapu un digitālā satura izstrādātājs. 

Ar mājaslapu un digitālā satura izstrādi nodarbojos jau vairāk nekā desmit gadus. Ikdienā darbojos Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, kur pasniedzu dažādus IT priekšmetus. Kad Paulis pirmo reizi vērsās ar ideju par Ceļveži.lv projekta izveidi, noticēju un ieliku pirmos pamatus mājaslapas attīstībā.

 


Ilmārs Mednis – IT sistēmu administrators, programmētājs, arī Impro Ceļojumi grupu vadītājs.

Bērnību pavadīju Vidzemes ziemeļos, pie pašas Igaunijas robežas, tāpēc man izveidojusies tāda īpaša saikne ar mūsu ziemeļu kaimiņiem. Arī brīvi runāju igauņu “mēlē”. Pēc izglītības esmu dzelzceļnieks un esmu strādājis par mašīnista palīgu. Tai pat laikā visu mūžu esmu bijis IT jomas cilvēks. No 2008. gada maija esmu darbojies kā “Impro ceļojumi” grupas vadītājs. Mani mīļākie “virzieni” viennozīmīgi ir Polija un Itālija, it īpaši Toskāna, bet pēdējos gados esmu izveidojies arī par sava veida arābu speciālistu. Daudz viesojos Emirātos, Omānā, Irānā u.c. arābu pasaules valstīs.